Automobilių filtrai

UAB “Baltic Filter” automobiliniai filtrai dėl specialios filtravimo popieriaus klosčių konstrukcijos tarnauja visą nustatytą ekslploatacijos laikotarpį išnaudodami visą filtravimo paviršių.

UAB “Baltic Filter” automobiliniuose filtruose išlaikomi visi techniniai reikalavimai ir sąlygos, užtikrinamas reikiamas klosčių aukštis ir plotis.

UAB “Baltic Filter” gamybos automobiliniai oro filtrai iš , patenkančio į variklio degimo kamerą, išvalo nešvarumus ir kietas daleles iki 63 mikronų dydžio. Tai sąlygoja ilgesnį variklio eksploatacijos laiką.

Dėl specialios popieriaus klosčių geometrijos klostės nesusispaudžia, tarpai tarp jų išlieka pakankami, ko dėka pilnai išnaudojamas visas filtravimo paviršius. Apvalūs filtrai gaminami reikiamo pločio, todėl visada gaunamas pakankamas filtravimo paviršius. Dėl to prailgėja automobilio variklio ekslpoatacijos laikas bei sumažėja kuro sąnaudos. Kokybė kontroliuojama kiekviename gamybos etape, pradedant žaliavų gavimu ir baigiant gatavos produkcijos pristatymu į sandėlį.

“Baltic Filter” filtrai gaminami atliekant kokybės kontrolę visuose gamybos etapuose:

  • Popieriaus klostavimas.
  • Standumo detalių gamyba.
  • Surinkimas.
  • Sandėliavimas.
  • Pristatymas į prekybos vietas.
Menu