Lietuvos automobilių pramonė pristatyta Maskvoje

collage moscowRugpjūčio 22 d. Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ surengė Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos LAuGEA ir Baltijos automobilių detalių klasterio bei jų narių pristatymą LR ambasadoje Maskvoje. Dalyvavo 6 Lietuvos bendrovių – „Augija“, „Autosmilga“, „Baltic Filter“, „Jubana“, „Panevėžio aurida“, „Papilio kibirkštis“ (Fin Glass) atstovai. Į renginį atvyko 17 Rusijos automobilių dalių importo ir didmeninės bei mažmeninės prekybos, autoservisų įmonių, taip pat specializuotos žiniasklaidos atstovai.

Susitikimo tikslas – viešinti Lietuvos inžinerinį, automobilių detalių ir komponentų pramonės sektoriaus potencialą, sustiprinti esamus ir užmegzti naujus dvišalius verslo kontaktus su Rusijos verslininkais.

Renginio dalyvius pasveikino ir su daugeliu jų individualiai pabendravo Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas. Prisistatydami, kai kurių Lietuvos įmonių atstovai pažymėjo, kad į Rusiją eksportuojama net 40% ar 85% jų produkcijos, prekybos ryšiai plėtojami ne vieną dešimtmetį, dalis jų turi ilgamečius verslo partnerius Rusijoje.

Po Lietuvos verslo atstovų prisistatymų, aktyviai vyko dvišalių verslo kontaktų mugė, individualūs pokalbiai, mezgėsi naujos bendradarbystės.

Lietuvos įmonių atstovai taip pat lankosi ir ieško naujų verslo partnerių rugpjūčio 22-24 d. Maskvoje vykstančioje tarptautinėje parodoje „MIMS Automechanika“, kurioje Baltic Filter komanda dalyvauja kiekvienais metais.

Menu